Поліграф, повії та турборежим: «зелена» Рада - від бойового хрещення до гучних скандалів.

Турборежим. Нове слово в політичному житті, яке впровадив парламент останнього скликання. Якщо розгін попередньої Ради, додав Зеленському рейтингів, то не виключно, що така сама доля може спіткати і цей парламент. Хоча поки малоймовірно. Скандали, які вирують під куполом не так топлять довіру до президента, як обвалюють власні рейтинги. І це не дивно. Бо "Слуг народу", тих, що нині складають монобільшість, шукали поспіхом. Збирали весільних фотографів, спортсменів, людей зовсім далеких від політики. Бо – нові ж обличчя. Як наслідок – будь-яке коливання і хитається уся "зелена більшість".
Турборежим змінюється повільними і кволими голосуваннями. Банальне листування в телефоні – розбалансовує усю фракцію і кидає тінь на кожного. В тонусі слуг також тримає й опозиція. Але в нинішньому складі важко зрозуміти, хто до кого в опозиції. Аж надто швидко у деяких любов до президента змінюється ненавистю. І в таких умовах – депутати пишуть закони, голосують за важливі для країни документи. Або просто голосують. Навіть не читаючи.
Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️ https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie