ЗЕ-кроти проти МІ-6 і Коломойського - Без цензури

Що пов'язує "вагнергейт" і британських розвідників та Ігоря Коломойського і кримінальні справи проти нього у США? Чому Володимир Зеленський має усі шанси стати антигероєм і лузером для усього світу?

Про це сьогодні у безжально-аналітичному "Без цензури" від Марини Данилюк-Ярмолаєвої. А ще – чого вона ніколи б не побажала Володимиру Зеленському?

Що таке пекельний сором? Це коли до України приїхав чільний британський розвідник – заступник голови МІ-6 Лі Лоуренс, а Зе-команда захотіла використати це в своїх інтересах і попросила британську розвідку вплинути на Bellingcat і – увага – зам'яти історію з "вагнерівською" спецоперацією.

Чому Зеленський і Ко так бояться фільму Bellingcat про "вагнерівців", якщо Арестович і йому подібні місяцями все заперечують і намагаються переконати, що нічого не було? Як Руслан Демченко і Андрій Єрмак намагатимуться тиснути на міжнародних розслідувачів?

Кого страшніше образити Зеленському – міжнародних партнерів чи одного скандального олігарха, проти якого ведуть слідство у Сполучених Штатах?

Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

Дивіться проект журналістських історій "Без цензури" для порталу "Цензор.НЕТ". Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб і будуємо ком'юніті розумних людей!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"
Бойовий Кравчук, феєричний ТБ-тупізм Щасливої, ковідіот Лещенко, фейк від Шмигаля і судові Вовки.

Бойовий Кравчук, феєричний ТБ-тупізм Щасливої, ковідіот Лещенко, фейк від Шмигаля і судові Вовки.

Друзі, вітаємо на шостому випуску політико-сатиричного "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" на Цензор.НЕТ! Сьогодні ми до вас із веселими й хорошими новинами – Всесвіт за тиждень дав нам купу приводів посміятися “Украінскій рускій” від Мендель І знову ВОНА! Юлія...

2

Чи буде велика війна з Росією? - Без цензури

Чи буде велика війна з Росією? - Без цензури

Чи потрібна Росії велика війна? Якщо так, то навіщо? А якщо ні, то чого ж хочуть у Москві? Богдан Буткевич пояснює, що відбувається і гасить величезну хвилю паніки, що розповзається інфопростором у останні кілька тижнів. Паралельно із загостренням...

1

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: НАТО в хату / Pfizer нате / Коломойський їсть Медведчука / Росія бикує.

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: НАТО в хату / Pfizer нате / Коломойський їсть Медведчука / Росія бикує.

8 70

Руки геть від мови! Що не так з  «украинским русским» ? - Без цензури.

Руки геть від мови! Що не так з «украинским русским» ? - Без цензури.

Що не так із "украинским русским" і що треба робити з людьми, які просувають захист російської мови в Україні на державному рівні? Марина Данилюк-Ярмолаєва смачно й іронічно пояснює, як ті, хто не знають і не люблять української мови, намагаються ...

Марченко, Мураєв, Зе-маразм. Ватне загострення в розпалі, а ЗЕ тікає в Катар - Без цензури

Марченко, Мураєв, Зе-маразм. Ватне загострення в розпалі, а ЗЕ тікає в Катар - Без цензури

Ми до вас знову із гарними новинами – московська пропаганда в Україні з’їхала з глузду! У свіжому огляді ватного мракобісся маємо констатувати, що загострення настільки в розпалі, аж Зеленський втік у Катар. Богдан Буткевич подивився чергову серію...

1