#ПорєбрікNews: Британія готує новий удар по РФ, розробник World of Tanks хоче створити партію в РФ.

UA:
Найманці російської приватної військової компанії «Вагнера» лікуються в петербурзькій клініці, яка, ймовірно, пов'язана з оточенням президента Росії Володимира Путіна.

Великобританія готується до запуску власного режиму санкцій, який не залежатиме від Європейського Союзу. Під першу хвилю обмежувальних заходів можуть потрапити громадяни Росії, Лівії, Північної Кореї, а також Саудівської Аравії.

Директор по продукту World of Tanks компанії Wargaming.net В'ячеслав Макаров планує створити в Росії «Партію прямої демократії» та взяти участь як в регіональних виборах в поточному році, так і в парламентських у 2021-му.

RU:
Наемники российской частной военной компании «Вагнера» лечатся в петербургской клинике, которая, вероятно, связана с окружением президента России Владимира Путина.

Великобритания готовится к запуску собственного санкционного режима, который будет независим от Европейского Союза. Под первую волну ограничительных мер могут подпасть граждане России, Ливии, Северной Кореи, а также Саудовской Аравии.

Директор по продукту World of Tanks компании Wargaming.net Вячеслав Макаров планирует создать в России «Партию прямой демократии» и поучаствовать как в региональных выборах в текущем году, так и в парламентских в 2021-м.

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше відео: https://www.obozrevatel.com/tv/

Дивитися відео на каналі "Обозреватель"

FoodOboz: пісний салат з грибами

Обозреватель

FoodOboz: смачні тарталетки

Обозреватель

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie