Пленарне засідання Верховної Ради України 01.12.2022

️01 грудня Верховна Рада України ухвалила низку рішень, серед яких:

ПОСТАНОВИ:
8229 - звернулися до парламентів та урядів іноземних держав із закликом визнати необхідність реформи ООН та порушити питання про нелегітимність перебування росії у цій організації, визнати терористичний характер російської держави за чинного політичного режиму.
8230 - закликали світове співтовариство визнати рф державою-терористом та засудити всіма цивілізованими державами світу підступний напад рф на об’єкти енергетичної інфраструктури України.

В ЦІЛОМУ:
🟢5552-1 - імплементували в національне законодавство норми законодавства ЄС, які стосуються авторських та суміжних прав. Дали чіткі визначення, що відноситься до авторських/суміжних прав, перелік творів, які не є об’єктами авторського права, та удосконалили забезпечення правової охорони зазначених прав.
🟢5643 - посилили адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення авторського і (або) суміжних права, зокрема, адміністративна - за незаконне відтворення, використання та розповсюдження творів науки, літератури і мистецтва, комп’ютерних програм і баз даних, фонограм, відеограм і програм мовлення, їх незаконне тиражування та розповсюдження тощо. Кримінальна - за фінансування порушення авторського і суміжних прав.
🟢5749 - встановили адміністративну відповідальність за мобінг (цькування), тобто діяння роботодавця або колег, які спрямовані на приниження гідності та честі працівника, його професійної репутації у вигляді психологічного та економічного тиску. За це передбачений штраф.
🟢5336 - розширили поняття такого злочину, як “катування” , виділили спеціальний суб’єкт цього злочину - представник держави, в тому числі іноземної, посилили відповідальність за вчинення катування.

ЗА ОСНОВУ:
🟡8224 - запропонували визначити, хто такі “національні меншини” та їх права, зокрема право на самоідентифікацію, свободу громадських об’єднань та мирних зібрань, свободу вираження поглядів, думки, совісті, використання мови національної меншини. Законопроект передбачає створення дорадчих органів нацменшин.
🟡7633 - запропонували заборонити використання джерел інформації держави-агресора або держави-окупанта в освітніх програмах, в науковій та науково-технічній діяльності.
🟡8196 - запропонували звільнити від оподаткування ПДВ та ввізного мита на товари, які допоможуть у відновленні енергетичної інфраструктури України, зокрема на генераторні установки.

Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті.

Долучайтесь до наших соцмереж:
www.facebook.com/radatvchannel
www.instagram.com/tv_rada
telegram.me/tv_rada
vm.tiktok.com/ZM8MbP1JV

#ТелеканалРада #РадаОнлайн #ПленарнеЗасідання

Дивитися відео на каналі "RadaTVchannel"
Хаборона виїзду стосується передусім топ-чиновників або керівників структурних підрозділів.

Хаборона виїзду стосується передусім топ-чиновників або керівників структурних підрозділів.

Олег Немчінов, Міністр Кабінету міністрів України Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Немчінов

Ми отримуємо офіційні та неофіційні сигнали щодо притягнення оточення путіна до відповідальності.

Ми отримуємо офіційні та неофіційні сигнали щодо притягнення оточення путіна до відповідальності.

Олександр Качура, заступник голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламе...

Євросоюз підтримує формулу миру Президента Зеленського -  Матті Маасікас.

Євросоюз підтримує формулу миру Президента Зеленського - Матті Маасікас.

Матті Маасікас, Глава представництва ЄС в Україні Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Маасікас

Економічне зростання залежить від України, а не від наших партнерів -  Андрій Длігач.

Економічне зростання залежить від України, а не від наших партнерів - Андрій Длігач.

Андрій Длігач, професор КНУ, Голова ради Коаліції бізнес-спільнот Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Длігач

Понад один мільйон українців втратили житло через агресію рф -  Олена Шуляк.

Понад один мільйон українців втратили житло через агресію рф - Олена Шуляк.

Олена Шуляк, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтес...