Ракетні обстріли Ізраїлю та Палестини: чи не переросте конфлікт у повномасштабну війну.

Світ стежить за палестинсько-ізраїльським конфліктом. Він став найгарячішим з 2014 року. Бажання кожної зі сторін однакові: отримати контроль над історичною територією Палестини.
Є низка питань, щодо яких Ізраїль та палестинці не можуть дійти згоди. Зокрема - що має статися з палестинськими біженцями, чи повинні залишитися чи бути знищені єврейські поселення на окупованому Західному березі, чи мають обидві сторони ділити Єрусалим, і мабуть, найскладніше з усіх – як існуватиме палестинська держава поряд з Ізраїлем. Мирні переговори з цих питань ведуться і припиняються вже десятки років, але дотепер конфлікт не вирішений. І от увесь світ стає свідком його загострення.
У ніч на п'ятницю ізраїльська армія за участі авіації, танків, артилерійських і піхотних підрозділів уздовж кордону провела масштабну операцію проти радикального угруповання "ХАМАС" у секторі Ґаза. А це буквально вчорашні кадри: Ізраїль завдав ракетного удару по вежі Аль-Джалал, де були розташовані офіси місцевих і міжнародних ЗМІ, теж у секторі Газа. Жертвами конфлікту вже стали десятки людей, а кількість поранених обраховується сотнями, причому з обох боків. Про історію затяжного конфлікту на Близькому Сході і чи не переросте він у повномасштабну війну - наш наступний матеріал.

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"