Слава Україні! Як українська збірна «підпалила» московські болота - Без цензури.

Сьогодні в нас – надзвичайно приємний та оптимістичний випуск, який зігріє змучене українське серце! Адже нічого не зігріває його краще, аніж безсиле палання на московських болотах від двох простих слів: Слава Україні!

Тож сьогодні Богдан Буткевич розповідає про нову форму збірної України з футболу, яка спричинила величезну ватну пожежу на московських болотах.

На футболках з одного боку – гасло «Слава Україні!», з іншого – гасло «Героям слава!», а також присутня мапа України, включно з Кримом, який сім років тому окупувала Росія, а також територією на сході, яку контролюють російські гібридні сили і де тривають бойові дії.

У соцмережах відразу ж почали реагувати на «особливу форму». Зокрема, представники влади Росії вже висловили невдоволення нею. А от в УЄФА кажуть, що форму затвердили.

Що ж, гори-гори ясно, як кажуть самі ж росіяни.

А як вам нова форма збірної України? Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили й дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для Цензор.НЕТ.

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"