Kurs Valüt: про самогубство, Донбас 90-х, легалайз та силу спільноти / Чьоткий Кач #4.

Youtube-канал з музикою гурту: www.youtube.com/channel/UCTOS4gEWe9HwzOxZmRVDYxw
Youtube-канал Модуля: youtube.com/c/ModuleDnipro
Після нашого спілкування з Євгеном Гордієнком він сказав, що очікував більш жорсткого інтерв’ю. На що я відповів: «Наше завдання не топити маловідомих героїв у лайні (це цікаво робити з пафосними і «зажраними»поп-зірками), а познайомити Україну з цікавим сучасним контентом і його творцями».
У цьому інтерв’ю ми поговорили з лідером #KursValüt про причини вибору української мови, підліткову схильність до самогубства, культурну специфіку Донбасу 90-х, а також дізналися у чому позитив та переваги локдауну.

Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personnally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

hromadske у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #Кувалдін #KursValüt

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"