Міленіал бореться за посаду мера Турки

Молодий, успішний, з європейською освітою та цінностями, айтішник Михайло Вовчик приїхав балотуватись у рідне містечко Турка. Він виріс у Молдові та Італії і думав, що українські вибори — це просто, але під час спілкування з місцевими щось пішло не так.
Турка — містечко, розташоване на Львівщині неподалік кордону з Польщею. На посаду голови Турківської ОТГ балотується 11 кандидатів. Серед них чинний мер Геннадій Когут, колишній мер, якому в 2015-му містяни влаштували «смітникову» люстрацію Юрій Касюхнич та сам Михайло Вовчик, який спеціально повернувся з Італії, щоб стати головою Турки.

Про амбіції молодого кандидата, знайомство з мешканцями Турки та розмови про IT в регіоні, де немає інтернету — дивіться в нашому відео.

Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
➡️ https://goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику — фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske: http://bit.ly/37pikdH

Мы существуем благодаря вам! Поддержите hromadske на краундфандинговой платформе Спильнокошт и станьте нашим другом: http://bit.ly/37pikdH

We exist thanks to your support! Donate here to become a part of hromadske's Friends community: http://bit.ly/37pikdH
_________________________________
Сайт hromadske:
https://hromadske.ua/

hromadske у соцмережах:
Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua
Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: https://t.me/hromadske_ua
Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #Турка #МісцевіВибори

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"