Летальна зброя від США: яку військову підтримку чекає Київ від Штатів та як воюють армійці на сході.

Україна першою серед держав-партнерок північноатлантичного альянсу отримає оновлений пакет Цілей партнерства Україна-НАТО. Таке рішення ухвалили цього тижня у штаб-квартирі Альянсу. Більш зрозумілою мовою – це завдання і заходи на період до 2025 року.
Є ще один пакет, якого потребує Україна. Це пакет військової підтримки від Сполучених Штатів. Від 2014 року Вашингтон виділив Україні майже 2 млрд доларів для зміцнення безпеки – це підготовка для військових, техніка та озброєння. Звісно, нам хочеться більше, враховуючи те, що загрози з боку Росії нікуди не поділися. Під час останнього візиту до України Держсекретар Ентоні Блінкен заявив, що вони розглядають наш запит на нову зброю. Україна нині сподівається, що саме після зустрічі президентів США та України можуть бути певні зрушення. Але коли вона відбудеться – невідомо.
Тим часом в МЗС повідомили, що Зеленський поговорить телефоном із Байденом перед тим, як американський лідер зустрінеться з російським президентом Володимиром Путіним. Тобто до 16 червня. Але ми все ж таки говоримо про зброю. То якої військової підтримки ми чекаємо від Вашингтона і на яке озброєння так зачекалися наші армійці на Сході – Петро Троць далі.

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"