Пакуйте валізи. Які країни готові прийняти українців в 2021 і Що чути про COVID-паспорти

Можливо, декому все ж таки доведеться зробити щеплення через "не хочу". Бо вакцинація може стати зеленим світлом для поїздки за кордон. Саме зараз країни ЄС розробляють Єдиний паспорт вакцинації. І за попередніми прогнозами, його запустять улітку.
Питання це дуже дискусійне, бо люди, які не готові імунізуватися, виходить, будуть обмежені у своїх правах на пересування? Але паспортизація - це далека перспектива і поки що ми зовсім не знаємо, як це працюватиме. Говоримо про те, куди вже зараз можна поїхати і без уколу. Тим більше, що весна спокушає на подорожі. Тож пандемія поки що змусила переорієнтуватися з європейських курортів на далекі так би мовити магістралі. Приміром, Занзібар став досить популярним напрямком. Мальдіви, Емірати, Домінікана – все це відкрито. А ось з 1 березня на вас чекають у Грузії, не закривалася Туреччина, відкрита дивовижна Албанія і ще чимало країн. Але кожна з них має свої умови перебування і свої розцінки.
Кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу, мандрівник зі стажем і прекрасним туристичним смаком, готовий озброїти вас необхідною інформацією. Тож де у вас у майбутньому попросять паспорт вакцинації? Скільки коштує переліт до Грузії? Ти чи пустять вас цього року у Грецію?

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"