Дешеві кредити від Зеленського й Гончарука. Ставка 5-7-9% і що про це думає бізнес - DW Ukrainian

Уряд України виділив два мільярди гривень на компенсацію відсоткової ставки банкам, які видаватимуть підприємцям кредити під 5, 7 і 9% річних. Підприємці, однак, не в захваті. Через специфічні умови далеко не всі з 17 тисяч охочих отримають дешеві кредити. DW з'ясовувала деталі. Дивіться ще:

Гроші на інновації: європейські кредити українському бізнесу https://youtu.be/xRgwOs-t86Y
Продаж землі в Україні. Що думає німецький фермер про скасування мораторію https://youtu.be/i_5jWe-6ELE
Як німці українців сільського господарства навчають https://youtu.be/p9lIiy4IZPE
Горілка і цигарки: як заробляють на українсько-польському кордоні https://youtu.be/nEIreDATsQk

Правительство Украины выделило два миллиарда гривен на компенсацию процентной ставки банкам, которые будут выдавать предпринимателям кредиты под 5, 7 и 9% годовых. Однако предприниматели не в восторге. Дело в том, что из-за специфических условий кредитования далеко не все из 17 тысяч желающих получат дешевые кредиты. DW разбиралась в деталях.

Команда президента Володимира Зеленського декларує амбітну мету зростання економіки до 5-9% річних. У Зеленського дуже розраховують на дрібний і середній бізнес, тому виділили на дешеві кредити для них два мільярди гривень як компенсацію банкам за зниження відсоткової ставки. Банки кредитують інвестиційні проекти, зокрема придбання, модернізацію основних засобів, ремонт виробничих приміщень.

"Ця програма розрахована на людей, які хочуть взяти на себе відповідальність , створити власну справу, робочі місця", - каже прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Багато підприємців зацікавилися дешевими кредитами. В українському уряді кажуть, що головне - написати цікавий бізнес-план і аргументувати розрахунками, які погодить банк. Чи справді все так просто? Ми поговорили з представниками бізнесу, щоб дізнатися про це.
------
Підписатися в один клік на #DWУкраїнською: http://bit.ly/DWsubscribe

Читайте новини України та світу -
на нашому сайті http://dw.com/ukrainian,
у Facebook http://fb.com/dw.ukrainian
та на Twitter: http://twitter.com/dw_ukrainian

Дивитися відео на каналі "DW (Ukrainian)"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie