Кива-проФФеССор. Повний розбір кандидата наук і нардепа з ОПЗЖ - Без цензури

Як чорна діра в українській науці затягнула Іллю Киву? Кого тепер треба рятувати? А ще - секретні кадри репетиції захисту дисертації, тільки в "Без цензури"!

Як ви вже зрозуміли, у свіженькому випуску Марина Данилюк-Ярмолаєва безжально просмажує Іллю Киву, з перцем і на сильному вогні.

Якщо ви раптом пропустили, то днями науковців і простих смертних шокувало ось що. Одіозний нардеп від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива може стати кандидатом наук із державного управління. Зараз він готується до захисту дисертації (!). Тема його дисертації — «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)».

Якщо вам шокували усі ці слова в одному реченні, та ще у поєднанні із прізвищем Киви, то ви не самотні.

отож, аналізуємо, коли Кива встигав писати дисертацію? Розбираємо повну робочу й не дуже діяльність Киви під куполом Верховної Ради і не тільки. А ще - покажемо вам надсекретні кадри репетиції захисту кандидатської роботи Іллі Киви! Не пропустіть!

Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили й дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для Цензор.НЕТ.

А ще - стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all​​
Facebook - www.facebook.com/censor.net/​​
Twitter - twitter.com/censor_net​​
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"