День Соборності України. 103 річниця

22 січня 1919 року на Софійській площі Києва було урочисто оголошено про об'єднання Української та Західноукраїнської народних республік (УНР та ЗУНР) у єдину державу. А за рік раніше перший український парламент в особі Центральної Ради затвердив універсал про незалежність УНР.

Дивитися відео на каналі "ЛІГАБізнесІнформ"
Американская гаубица М777 в действии!

Американская гаубица М777 в действии!

Це американська 155-мм гаубиця М777, яку наші артилеристи вже використовують. За допомогою цієї зброї наші захисники знищують техніку та особу противника на великих відстанях. Калібр 155 мм у поєднанні з максимальною дистанцією понад 30 км дає наш...

Байден підписує закон про поставки Україні озброєння по ленд-лізу.

Байден підписує закон про поставки Україні озброєння по ленд-лізу.

* * * Отримуйте ексклюзивний контент першими і підтримуйте нас – Підписуйтесь на наш канал – Слідкуйте за #Liganet у соцмережах: Facebook: Twitter: Instagram: Telegram:

Обращение медика полка Азов к президенту Турции Эрдогану.

Обращение медика полка Азов к президенту Турции Эрдогану.

"Сегодня не помню какой день войны, люди умирают, кто то от пуль, от голода, раненные умирают в агонии от недостатка медикаментов и ужастных условий. У нас нет времени, я не знаю есть ли у меня завтра. Я крымский татарин, потомок Гиреев, мусульман...

Знищення двох катерів РФ з  «Байрактара»  (02.05.2022)

Знищення двох катерів РФ з «Байрактара» (02.05.2022)

(с) Отримуйте ексклюзивний контент першими і підтримуйте нас – Підписуйтесь на наш канал – Слідкуйте за #Liganet у соцмережах: Facebook: Twitter: Instagram: Telegram:

3 43

Вуличні бої в районі Азовсталі. Російські морпіхи намагались атакувати   захисників Маріуполя

Вуличні бої в районі Азовсталі. Російські морпіхи намагались атакувати захисників Маріуполя

Відео: Telegram Andrushchenko Time * * * Отримуйте ексклюзивний контент першими і підтримуйте нас – Підписуйтесь на наш канал – Слідкуйте за #Liganet у соцмережах: Facebook: Twitter: Instagram: Telegram:

3 16