Не просто перестати стріляти: як Росія не виконувала домовленості і вела вогонь на сході у 2020-му.

Рік, що його Володимир Зеленський відводив на завершення війни на сході – минув. Війна триває. На жаль, року виявилося замало, щоб російські військові залишили територію окупованого Донбасу, а Україна відновила контроль над кордоном. І дійшло до того, що наприкінці минулого року сам президент Володимир Зеленський заявив, що він готовий піти з посади, якщо не закінчить цю війну. Зустріч нормандської четвірки за рік так і не відбулася.
У липні на сході заявили про перемир'я, але окупанти відразу його порушили і обстрілювали наші позиції до кінця року. І на кінець 2020 року на сході загинуло понад півсотні наших армійців. Обмін полоненими так і не відбувся. Росія вперто блокувала увесь 2020 рік виконання будь-яких домовленостей.
То до чого готується окупант? Цементує ситуацію, чи навпаки пропрацьовує атаку? І що робила Україна увесь рік для того, щоб бодай на трохи зрушити з місця у переговорному процесі. Євгенія Китаєва згадала усі свої поїздки на Схід і проаналізувала. Рік на фронті – дивіться далі.

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"