Закон про олігархів, полуничка від Порошенка, дуель Мілованова і банду геть! #ПІДСВИНКИ.

Приберіть їжу від монітора! Сьогодні жартуємо про олігархів, полуниці та Тимофія Мілованова, тож вітаємо на черговому випуску "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" на "Цензор.НЕТ"

Закон про олігархів
Увага! Олігархи серед нас! Богдан Буткевич викриває цілу олігархиню Наталку Соколенко і разом вони присвячують перший УМОВНО президентський підсвинок законопроєкту “Про олігархів” та людині, яка його рекламувала – президенту Володимиру Зеленському. Текст документа оприлюднило видання ZN.ua, а у Офісі президента від документа поспішили відхреститися, настільки недолугим він виявився.

🟠 Дуелянт Мілованов
А тепер від серйозних речей переходимо до… Тимофія Мілованова. У нього цього тижня – справжній бенефіс! Мілованов за тиждень і Юрія Бутусова на “інтелектуальну” дуель викликав, і з Юлією Тимошенко в ефірі посварився, та й взагалі – колись один із найпросунутіших інтелектуалів столиці приєднався до клубу імені Тищенка-Киви.

🟡 Полуничка від Порошенка
А наш наступний підсвинок… сивочолий та нестримний, дістається… звісно ж, Петрові Порошенку! Який замість допиту в СБУ по справі Медведчука-Козака чкурнув… на передову з полуницями.

🟢 “Банду геть!”
Наступний підсвинок рушає до української креативної агенції “Banda agency”. Так ось, ті самі рекламісти, які розробляли бренд України Ukraine NOW, раптом вирішили провести глибоку колабу в ясна… з росіянами.
В межах колаборації з російською агенцією SETTERS відбудеться обмін працівниками: п’ять росіян уже приїхали працювати в Київ, а 8 червня п’ятеро українців вирушать до Санкт-Петербурга.

Джинса тижня: як син мільярдера під звичайного хлопця маскувався
В рубриці “Джинса тижня” в нас святкує перемогу чудовий матеріал сайту “НВ” “Як почати свій бізнес в Україні. Історія Івана Косюка”. Як гостро українцям не вистачало такої важливої статті, яка б нарешті дала відповідь на це питання: “От як? Ну от ЯК почати бізнес в Україні, якщо ти – син мільярдера?!”

Який підсвинок сподобався вам найбільше? Ставте вподобайку цьому відео, залишайте коментар та підписуйтеся, щоб не нічого пропустити!

Програма «Підсвинки тижня шоу» підготовлена та розміщена каналом "Цензор.нет" в рамках реалізації проєкту з медіаграмотності та протидії дезінформації в українських медіа за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

У програмі висловлено виключно погляди авторів. Вони не обов'язково відображають позицію Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Дивитися відео на каналі "Censor"