Що подивитися в новорічну ніч? Олів‘є-шоу на hromadske.

Ковідний апокаліпсис, політики-лузери, новосанжарські пристрасті, подорожі, музика, зіркові одкровення під соусом з жартів, іронії, смутку та цікавиночок — усе це інгредієнти новорічного шоу Олів‘є на hromadske.
У ньому ми розкажемо, покажемо, наспіваємо та нагадаємо вам про усе, що пережила Україна та світ цього року.
На вас вже чекають вісім історій від наших журналістів та журналісток, які модеруватиме Аліна Шеремета. Поїхали в новий 2021-й разом!

Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personnally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

hromadske у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #НовийРік #НоворічнийЕфір

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"