«Кондуктора-вишибалу треба в кожну маршрутку»: чи зупинить Кличко маршрутки?.

Віталій Кличко погрозив зупинити громадський транспорт Києва, якщо і далі в ньому будуть «натовпи» під час дії обмежень карантинної «червоної» зони. А «Асоціація перевізників Києва та Київської області» просить зупиняти маршрутки вже зараз, бо без «натовпів» приватним перевізникам збитковий такий бізнес.
Одинацять пасажирів – максимум стільки має право водій маршрутки одночасно перевозити людей в умовах карантинної «червоної зони». Це половина від усіх крісел у салоні. Обмеження на 50% заповнюваності сидячих місць діють в Києві з 20 березня до 9 квітня. Проте неодноразово ці вимоги порушувались у годину-пік.
Як зараз працює наземний транспорт ми перевірили на Троєщині, де через відсутність лінії метро попит на маршрутки високий. Чи дійсно є масові порушення, що про це кажуть водії та пасажири? І як пояснює голова «Асоціації перевізників Києва та Київської області» своє прохання до влади заборонити приватникам виїжджати на маршрут.

Підпишіться на нас, щоб не пропустити головних новин України та світу:
goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми створюємо мультимедійний контент і висвітлюємо важливі теми з різних куточків України, щоб ви завжди були в курсі подій і дізнавались про найважливіше у зручному для вас форматі.
Підтримайте hromadske, долучайтесь до нашої спільноти Друзів, щоб разом розповідати важливі історії : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

Мы создаем мультимедийный контент и освещаем важные темы из разных уголков Украины, чтобы вы всегда были в курсе событий и узнавали о самом важном в удобном для вас формате.
Поддержите hromadske, присоединяйтесь к нашему сообществу Друзей, чтобы вместе рассказывать важные истории : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature

We create multimedia content and cover important topics from every part of Ukraine to make sure you always know what's going on and get the latest news in the format most suitable for you personally.
Support hromadske, join our community of Friends to tell important stories together : hromadske.ua/donate?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=signature
_________________________________
Сайт hromadske:
hromadske.ua/

Ми у соцмережах:
Фейсбук: fb.com/hromadskeua
Твіттер: twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: t.me/hromadske_ua
Інстаграм: instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #Кличко #ГромадськийТранспорт

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"