Відсьогодні депутатів штрафуватимуть за прогули засідань.

#ZIK
➤ Прямий ефір: https://youtu.be/UxIfSqjdrVU
➤ Підписатись на канал: https://goo.gl/BUQcMr

Грошове покарання чекає на депутата, якщо він протягом календарного місяця під час сесії, без поважних причин, не бере особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань на пленарних засіданнях Верховної Ради, або у більш як 50 відсотках засідань комітету, до складу якого його обрано. Причому, йдеться не про вирахування із заробітної плати (приблизно 35 тисяч гривень). Мова про невідшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень (загалом, вони складають таку ж суму, як зарплата)

Денежное наказание ждет депутата, если он в течение календарного месяца во время сессии без уважительных причин, не принимает непосредственного участия в более чем 30 процентах голосования на пленарных заседаниях Верховной Рады, или в более 50 процентах заседаний комитета, в состав которого он избран. Причем, речь идет не о вычете из заработной платы (примерно 35000 гривен). Речь о невозмещения затрат, связанных с выполнением депутатских полномочий (в общем, они составляют такую же сумму, как зарплата)

наш сайт: http://zik.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/telekanalZIK
Twitter: https://twitter.com/zik_ia
Іnstagram: https://instagram.com/zik_tv_channel/
Telegram: https://t.me/zik_ua

Дивитися відео на каналі "Телеканал ZIK"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie