«Хароший мужик»: Як на Кіровоградщині збираються голосувати за Лозінського, що відсидів за вбивство.

«В нас половина Верховної Ради із криміналом, Лозінський буде добре керувати. Тут всі за нього!», - так відгукуються виборці про екснардепа Віктора Лозінського, який відсидів за вбивство, а зараз балотується на керівника Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області. За умисне вбивство Лозінський отримав 15 років ув’язнення, але з часом його термін скорочували. І вже у 2016 році він вийшов но волю за «законом Савченко», за яким день у СІЗО зарахували за два. У травні 2019 році Дніпровський районний суд Києва зняв з Лозінського судимість.
Загалом на посаду голови Підвисоцької ОТГ балотуються шестеро кандидатів. Віктор Лозінський йде самовисуванцем. Одним із його опонентів є Сергій Баліцький, кандидат від партії «Слуга народу». Він заявляє, що екснардеп погрожував йому особисто та просив зняти кандидатуру.
У самому селі Підвисоке виборці вважають Лозінського «чоловіком слова», який зможе подбати за район, та готові його підтримувати 25 жовтня.

Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
➡️ https://goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику — фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske: http://bit.ly/37pikdH

Мы существуем благодаря вам! Поддержите hromadske на краундфандинговой платформе Спильнокошт и станьте нашим другом: http://bit.ly/37pikdH

We exist thanks to your support! Donate here to become a part of hromadske's Friends community: http://bit.ly/37pikdH
_________________________________
Сайт hromadske:
https://hromadske.ua/

hromadske у соцмережах:
Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua
Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: https://t.me/hromadske_ua
Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#громадське #вибори #Лозінський

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"