Криза в Медведчука та ОПЗЖ. Чому у вати та «русского міра» немає майбутнього в Україні - Без цензури

ОПТИМІСТИЧНО-ДУХОПІДЙОМНИЙ ОГЛЯД ВІД БОГДАНА БУТКЕВИЧА!

Чим показовий скандал із юною зіркою ТікТоку Таїсією Малаван, вона ж @di.rubens? Та чому шансів на перемогу в Україні темних проросійських сил немає?

Богдан Буткевич у свіжому "Без цензури" скрупульозно дослідив проросійське медіа-пекло й виявив кадровий голод і кризу “русского мира” в Україні. Отже, не все так погано у нашому домі! І в нас справді є причини для такого оптимізму!

Почнімо з показової історії. В короткому ролику з Майдану Незалежності в Києві @di.rubens обирає Росію замість України та інших країн світу, які їй називає блогер Роман Київський. Цей ролик помітив офіцер з Генштабу ЗСУ Анатолій Штефан, з позивним “Штірліц”. Він у своєму Facebook та Telegram постійно викриває потенційних колаборантів і, користуючись нагодою, пояснив Малаван, що так робити негарно.

У відповідь @di.rubens вирішила “зловити хвилю” - почала погрожувати офіцеру! І записала відео, в якому назвала Штефана "ганьбою української армії" та людиною, яка шукає хайпу.

Звісно, підтримати Малаван/@di.rubens набігло купа росіян - як справжніх, так і ботів. Але це їй не допомогло, тож довелося терміново вибачатися й згадувати, що вона українка й любить свою країну.

Які висновки ми всі маємо зробити з цієї історії? Як ставити на місце амбасадорів “русского міра”? Майстер-клас від небайдужих громадян.
І що треба зробити із латентним ватником, щоб він згадав, як сильно насправді любить Україну?

Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили. І дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для порталу "Цензор.НЕТ", в нас нічого особистого - тільки факти. Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"
Героїчний Зе, Порошенко і вакцина, янгол Аваков і небитий Шуфрич - ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу.

Героїчний Зе, Порошенко і вакцина, янгол Аваков і небитий Шуфрич - ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу.

Вітаємо, друзі, на першому випуску політико-сатиричного шоу "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу"! Богдан Буткевич і Наталка Соколенко підбивають сатиричні підсумки тижня і присуджують підсвинків дійовим особам найгучніших скандалів тижня. Сьогодні в програмі: Ге...

7 24

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Акція на захист Гостиного двору, з вимогою до уряду негайно рятувати будівлю!.

Помста за кума. Як Кремль кидає  «отвєтку»  війною - Без цензури

Помста за кума. Як Кремль кидає «отвєтку» війною - Без цензури

Як Путін мститься за санкції проти Медведчука і перетворює Зеленського на Порошенка? Сьогодні у свіжому "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Одразу після рішення Володимира Зеленського атакувати Віктора Медведчука "Без цензури" прогнозував – Путі...

2 1

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

2

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

Слуги народу, ОПЗЖ і Оксана Марченко об'єднали зусилля, і якщо ви думали, що за щось хороше то ні. Їм дуже не подобається закон про мову, зокрема - про українську в сфері обслуговування. Як "слуги народу" підігрують ОПЗЖ, а ще - смажені факти про ...

2 557