Підвищення цін на проїзд. Яких міст це вже торкнулося і Чому мешканці Кривого Рогу катаються зайцем

Транспорт залихоманило. Міста один за одним вже не лише лякають своїх мешканців здорожчанням вартості проїзду, а просто беруть і підвищують її.
Львів - плюс три гривні. З 27 травня вартість проїзду в автобусах, трамваях і тролейбусах міста коштуватиме 10 грн. Раніше їздили по сім. Здорожчання чекає і полтавчан. Квиток у тролейбусі може коштувати 6 гривень, а в автобусі - 8. До вищих цін столичної підземки готують і киян. Вартість проїзду поки що не називають, але обіцяють зробити її компромісною і точно не 25 гривень. Тож українці завмерли в очікуванні і лише слухають пояснення місцевих чиновників про те, що перевізники працюють зі збитками, тому весь час доводиться додавати їм із місцевої скарбниці.
А от Асоціація міст нарікає на державу і переконує, що вона переклала на плечі українців проїзд пільговиків.
Тим часом є в Україні місто, мешканці якого не ламають голову, чим сплатити за квиток. У Кривому Розі проїзд у комунальному громадському транспорті став безоплатний. Кореспондентка «5 каналу» Яна Лимаренко поїхала на батьківщину президента, щоб розібратися, хто ж платить там за проїзд, якщо не пасажири.

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"