Censor
28
4.33

Сурогатна мати. Як українська держава заважає знайти батьків 100 немовлятам - Без цензури

У новому випуску «Без цензури» журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва аналізує скандал довкола сурогатного материнства і сотні дітей, народжених українками для іноземців.

Одна із клінік хотіла привернути увагу до того, що через закриті кордони малюки не можуть потрапити до біологічних батьків. Спалахнув скандал, в ході якого виявилося, що вітчизняні омбудсмени хочуть заборонити все, чого не розуміють і що не подобається.

Що таке сурогатне материнство у реальному житті, а не у телевізійній мильній опері? Хто винен у тому, що діти живуть у готелі, а не у рідних домівках? Як дитячий омбудсмен оскандалився пропозицією заборонити сурогатне материнство? Та чому раптом держава вкупі із різношерстими захисниками цінностей надумали зазирнути українкам у труси й матки?

Дивіться «Без цензури» - проект журналістських історій на Youtube спеціально для Цензор.НЕТ. Нічого особистого - тільки факти.

Дивитися відео на каналі "Censor"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie