Колаборантів треба карати. Як Зе-влада намагається захищати вбивць із ОРДЛО - Без цензури

Омріяна Росією амністія злочинців на Донбасі у законопроекті про колаборантів?!

Як влада намагається вберегти вбивць від відповідальності в проекті закону про колаборантів - важка, але дуже важлива тема сьогодні у фокусі "Без цензури" від Богдана Буткевича.

Днями майже непоміченою пройшла вікопомна звістка. Очільник міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков представив дуже важливий документ – проект закону про перехідний період після звільнення окупованих територій.

Серед іншого, Олексій Резніков запропонував нам відмовитися від слова "колаборант" щодо колаборантів! Як так? Бо це слово, мовляв, має негативне забарвлення. Добре, запитуємо ми, а яке забарвлення має усе те, що вчиняли окупанти і їх посіпаки на Донбасі та в Криму?

На жаль, історія не має досвіду мегаліберальних та мирних вирішень конфліктів, а подібні заяви йдуть в унісон із прагненням Володимира Зеленського знайти й побачити "мир в очах" Путіна.

Що варто вважати колабораціонізмом, тобто співпрацю з ворогом? Що має бути в цьому законі, зважаючи на те, що аналогів війни на Донбасі в історії ще не було?

Та чому такий потрібний законопроект про колаборантів ризикує стати ширмою, яка дозволить власникам зайвої тисячі доларів "повирішувати" всі питання?

Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

Дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для порталу "Цензор.НЕТ", в нас нічого особистого - тільки факти. Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"
Помста за кума. Як Кремль кидає  «отвєтку»  війною - Без цензури

Помста за кума. Як Кремль кидає «отвєтку» війною - Без цензури

Як Путін мститься за санкції проти Медведчука і перетворює Зеленського на Порошенка? Сьогодні у свіжому "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Одразу після рішення Володимира Зеленського атакувати Віктора Медведчука "Без цензури" прогнозував – Путі...

2 1

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

БЕЗ ЦЕНЗУРИ наживо: вакцинації - так/ні / хто проти української мови / зрада, Вагнер та Арєстові.

2

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

ЗЕ-ОПЗЖ проти мови. Як «слуги» і Оксана Марченко оголосили війну українській - Без цензури

Слуги народу, ОПЗЖ і Оксана Марченко об'єднали зусилля, і якщо ви думали, що за щось хороше то ні. Їм дуже не подобається закон про мову, зокрема - про українську в сфері обслуговування. Як "слуги народу" підігрують ОПЗЖ, а ще - смажені факти про ...

1 6

Війна,  «вагнерівці» , зрада. Як Зеленський іде в ідеальний шторм - Без цензури

Війна, «вагнерівці» , зрада. Як Зеленський іде в ідеальний шторм - Без цензури

Як Володимир Зеленський вперто рухається в ідеальний шторм зі зради, абсурду, вагнергейту і не дуже розумних ігрищ, які тільки посилюють ненависть до нього з усіх боків? Сьогодні у військово-політичному "Без цензури" із Богданом Буткевичем. Після ...

4 1454

Загиблі Герої лютого 2021-го року

Загиблі Герої лютого 2021-го року