#ПорєбрікNews: Путін раптово прибув до Криму, а Польща пішла на радикальний крок через брехню Путіна.

UA:
Візит президента Росії Володимира Путіна в Сирію і його зустріч із президентом країни Башаром Асадом викликала хвилю обурення в соціальних мережах.

Президент РФ Володимир Путін прибув до окупованого Криму, щоб спостерігати за перебігом навчань Північного й Чорноморського флотів у Чорному морі.

У Польщі після скандалу з заявами президента Росії Володимира Путіна вирішили на законодавчому рівні заборонити Москві тлумачити історію "зі своєї точки зору".

RU:
Визит президента России Владимира Путина в Сирию и его встреча с президентом страны Башаром Асадом вызвали волну негодования в социальных сетях.

Президент РФ Владимир Путин прибыл в оккупированный Крым, чтобы наблюдать за ходом учений Северного и Черноморского флотов в Черном море.

В Польше после скандала с заявлениями президента России Владимира Путина решили на законодательном уровне запретить Москве толковать историю "со своей точки зрения".

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше відео: https://www.obozrevatel.com/tv/

#Путин #Асад #Россия

Дивитися відео на каналі "Обозреватель"

FoodOboz: пісний салат з грибами

Обозреватель

FoodOboz: смачні тарталетки

Обозреватель

FoodOboz:

Обозреватель

FoodOboz: легкий салат з язиком

Обозреватель

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie