Як кремлядь лякає Америкою. Свіжий огляд лютого ватного трешу - Бе цензури

Феєрверків, напалму і пекельця вам у стрічку!

Богдан Буткевич вкотре прогулюється ватними помийками й робить для вас смачну й іронічну добірку трешу з порталу медведчуківсько-мураєвського телевізійного пекла.

Річ, на яку можна (але не треба) дивитися вічно - як ватна пропаганда смакувала захоплення Капітолію фанатами Дональда Трампа. Тепер всіляки путіни, орбани й лукашенки розповідають про подвійні стандарти, смерть ліберальної демократії і далі по тексту.

Як філії рос-ЗМІ в Україні казилися на Різдво? Що розповідали «слуги народу» й слуги Кремля в ефірах медведчуківської пропаганди?

Що б не сталося в світі, можна не сумніватися що російська пропаганда та її представники це використають, аби вкотре кинути брудом в Революції Гідності. І це ще раз доводить, наскільки правильним й незворотним був наш Майдан, який через роки продовжує пекти нечисть до нестями.

Як завжди, залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

Дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для порталу "Цензор.НЕТ", в нас нічого особистого - тільки факти. Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all
Facebook - www.facebook.com/censor.net/
Twitter - twitter.com/censor_net
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"