Люстрація: бути чи не бути / Свобода вибору з Куликовим.

Чи повернуться на роботу понад 900 люстрованих чиновників? Конфлікт українського закону і європейської судової практики. В оновленому форматі «Свободи вибору з Андрієм Куликовим» – аналізуватимемо – що це означає. Гостями «Свободи вибору» стануть народні депутати 8-го скликання Єгор Соболєв та Леонід Ємець, а також Тетяна Козаченко, директорка департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України (2014-2016) та Михайло Каменєв, юрист, Виконавчий директор «Правозахисної ініціативи», експерт Асоціації українських моніторів дотримання прав людини.

Спільний проект Hromadske та Громадського радіо.

Програма «Свобода вибору» виходить за підтримки медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Інтерньюс (Internews).
Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
➡️ https://goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Сайт hromadske:

https://hromadske.ua/

Також ви можете підтримати наш проєкт і перерахувати гроші тут: https://bit.ly/2lJzejZ. Ми існуємо завдяки саме вашій підтримці.
_________________________________
Громадське у соцмережах:

Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua
Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: https://t.me/hromadske_ua
Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua
Телеграм «Нині вже»: https://t.me/nynivzhe
_________________________________
#hromadske #СвободаВибору #Куликов

Дивитися відео на каналі "Громадське Телебачення"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie