ЗЕ-Деолігархізація. Кого хоче розкуркулити Зеленський і що про це думають депутати та олігархи

Нарешті українці почули першу ініціативу, яку в країні можуть винести на референдум. Це запитання щодо статусу олігархів. Але, це якщо з президентом будуть не згодні депутати на момент ухвалення відповідного закону.
Нарешті з’явився документ, який Банкова так довго тримала в таємниці. Він уже наробив чимало галасу серед законотворців і багато кого розчарував. Причому критикують його, хоч і лагідно, навіть у провладній монобільшості. Депутати нарахували в ньому чимало дірок і невизначеностей, через що й назвали його більше політичною піар-акцією президента, аніж дієвим механізмом. І справді, документ розрекламували настільки, що очікували справжній вибух, а насправді, коли експерти розібралися, то побачили, що це була лише бурхлива імітація роботи.
Не налякав він і першу десятку Форбс, найбагатших людей України. Потенційних олігархів у країні в принципі мало чим налякаєш. Так, статки найзаможніших українців зросли на 42% за рік. Очолили рейтинг Форбс 2021 року Рінат Ахметов (7,6 млрд доларів), Віктор Пінчук (2,5 млрд доларів) та Костянтин Жеваго (2,4 млрд доларів) Але в монобільшості радять не розслаблятися: вони налаштовані рішуче побороти олігархічну систему в Україні. А міністр юстиції навіть почав називати прізвища тих, хто точно потрапить до списку олігархів, і це попри те, що законопроєкт ще навіть не почали розглядати у парламенті.
То кого хоче розкуркулити Зеленський і чому в Україні так багато тих, хто вважає, що в такий спосіб це йому точно не вдасться, Ірина Сисак розкаже.

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ️ t.me/news_5ua
Facebook ️ www.facebook.com/5kanal/
Twitter ️ twitter.com/5channel

Ефір наживо www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ️ www.5.ua

Дивитися відео на каналі "5 канал"