Кінець ОПЗЖ-ТБ. Все про санкції щодо медведчуківського кодла - Без цензури

КІНЕЦЬ МЕДВЕДЧУКІВСЬКОГО ТЕЛЕВІЗІЙНОГО ПЕКЛА!

В українському інфополі розірвалася справжня бомба, і Богдан Буткевич у екстреному “Без цензури” розкладає по поличках цю, без сумніву, історичну подію.

У це важко повірити, але Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти нардепа ОПЗЖ Тараса Козака та належних йому телеканалів “Ньюсван”, ЗІК і 112. По факту ці санкції передбачають припинення діяльності телеканалів.

Санкції проти телеканалів вводяться терміном на 5 років. У “Ньюсван”, ЗІК і 112 будуть заблоковані активи, їм анулюють ліцензії і заборонили користуватися телекомунікаційними мережами. Також канали не зможуть виконувати економічні та фінансові зобов'язання і втратять право виводити капітали за межі України.

Персональні санкції проти Козака також діятимуть 5 років. У нього заблоковані активи, він позбувся права укладати угоди, виконувати економічні та фінансові зобов'язання й виводити капітали з України.

Як тепер працюватимуть (якщо взагалі працюватимуть) ці рупори російської пропаганди в Україні? Чи справді російський вплив в Україні позбудеться інформаційного поля?

І головне: чому заблоковані медіа-помийки не мають жодного стосунку до журналістики та свободи слова? Дивіться у екстреному випуску “Без цензури”!

А як ви ставитеся до блокування телеканалів Медведчука? Залишайте коментар на підтримку каналу, ставте лайк і підписуйтеся на оновлення, якщо ви ще цього не зробили.

Дивіться проект журналістських історій "Без цензури" спеціально для порталу "Цензор.НЕТ", в нас нічого особистого - тільки факти. Тут ми разом із вами відвойовуємо український ютуб!

Стежте за головними новинами на наших сторінках та каналах в соцмережах:
Новини України - censor.net/ua/news/all​
Facebook - www.facebook.com/censor.net/​
Twitter - twitter.com/censor_net​
Telegram - t.me/censor_net

Дивитися відео на каналі "Censor"