Роздягніться - ви в ефірі! Музикант Alex Peakman

UA:
Alex Peakman – 20-річний інді-рокер, який створює музику для подорожей у часі та просторі. Виріс на американській культурі. Вважає себе незалежним від сучасних музичних тенденцій. Зізнається у старомодності, майже не користується соцмережами, натомість добре розбирається у ретроавтомобілях. Його пристрасть – футбол, подорожі, а віднедавна ще і йога. Не приховує, що мріє досягнути світового музичного визнання та змінити, з його слів «нікудишню музику 21-го сторіччя».

RU:
Alex Peakman - 20-летний инди-рокер, который создает музыку для путешествий во времени и пространстве. Вырос на американской культуре. Считает себя независимым от современных музыкальных тенденций. Признается в старомодности, почти не пользуется соцсетями, зато хорошо разбирается в ретроавтомобилях. Его страсть – футбол, путешествия, а с недавних пор еще и йога. Не скрывает, что мечтает достичь мирового музыкального признания и изменить, по его словам «никудышную музыку 21-го века».

Ми в Telegram: https://t.me/uaobozrevatel

Ми на Facebook: https://www.facebook.com/ObozTV/

Ми в Instagram: https://www.instagram.com/oboz_tv/

Більше новин: https://www.obozrevatel.com/

Дивитися відео на каналі "Обозреватель"

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie