В Одеській області пригощали вином і бринзою

Сегодня 6
В Одеській області пригощали вином і бринзою

На півдні Одеської області пройшов міжнародний фестиваль вина. Його традиційно провели в місті Болград, куди з'їхалися винороби з усієї України та країн ближнього зарубіжжя. Гостей пригощали домашніми закусками і бринзою і знайомили з багатонаціональною культурою Бессарабії.

"Мета фестивалю – запросити якомога більше людей в Болградський район і посприяти відродженню культури виноробства, яка була майже втрачена за часів Радянського Союзу", – розповів нам організатор фестивалю Сергій Моїсеєнко, додавши, що за сім років фестиваль трансформувався з невеликого заходу в будинку культури до масового івенту, на який приїхали навіть мешканці інших областей.

Нагадаємо, в Мексиці в небо запустили 200 літальних апаратів. У фестивалі взяли участь любителі висоти з півсотні країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві на території Музею авіації пройшов найбільший ретро-фестиваль Old Car Land. Там представили близько 900 зразків ексклюзивної техніки: ретро-автомобілі, мотоцикли, велосипеди, автобуси. У тому числі унікальний Opel Admiral 1939 року й Mercedes 190 SL вартістю $ 300 тисяч.