Volkswagen створить електротягачі і автобуси

Finance.UA 2
Volkswagen створить електротягачі і автобуси

Volkswagen збирається інвестувати 1,4 млрд євро в нові технології, в тому числі в розробку електричних вантажівок і автобусів. Цей бюджет розрахований до 2022 року, повідомляє агентство Reuters з посиланням на Андреаса Реншлера (Andreas Renschler), який очолює в німецькій корпорації підрозділ, який займається виробництвом і продажем вантажних машин.

За його словами, вказані кошти, зокрема, підуть на створення безпілотних автомобілів, хмарних сервісів і систем для легкових і вантажних електрокарів.

У вересні 2017 року Navistar International і Volkswagen Truck & Bus оголосили про спільні плани розробити електричні вантажівки середньої вантажопідйомності і випустити їх на дороги Північної Америки до кінця 2019 року.

Reuters зазначає, що виробники комерційного вантажного автотранспорту активно інвестують в електрифікацію машин, оскільки регулятори і влада країн все сильніше прагнуть обмежити забруднення великих міст.

За прогнозами Андреаса Реншлера, до 2025 року більше 5% вантажівок, використовуваних в світі для доставки вантажів усередині міста або регіону, будуть електричними.