Нардеп Ланьо про звинувачення Балоги в причетності до двом затриманим у Києві з вибухівкою: На злодієві шапка горить

Гордон 1
Нардеп Ланьо про звинувачення Балоги в причетності до двом затриманим у Києві з вибухівкою: На злодієві шапка горить

Народний депутат від групи "Відродження" Михайло Ланьо висловив думку, що двоє заарештованих у Києві жителів Закарпаття можуть мати стосунок до позафракційного нардепа Віктора Балоги. Так він прокоментував слова Балоги про те, що затримані з вибухівкою не будуть довго перебувати за ґратами, оскільки вони є наближеними до Ланьо.

"Багато друзів питали мене сьогодні, чи читав я, що написав Балога з приводу вчорашнього затримання у Києві жителів Закарпаття з вибухівкою. Що я можу сказати з цього приводу? Це або осіннє загострення у Вітька, або паніка. На злодієві шапка горить. З огляду на те, як Балога панікує, я не здивуюся, якщо "ниточки" приведуть саме до нього", – написав Ланьо на своїй сторінці у Facebook.У Києві 12 листопада поліція виявила автомобіль із 6,5 кг вибухівки та 10 детонаторами. За словами правоохоронців, затримані юнаки плутаються у свідченнях щодо походження і призначення вибухових речовин.

Глава столичної поліції Андрій Крищенко повідомив, що затримані, 1990-го і 1991 років народження, приїхали із Закарпаття. За його словами, вони плутаються у свідченнях, розповідають, що їх попросили привезти в Київ "якісь запчастини".

13 листопада затриманим у Києві чоловікам, у багажнику автомобіля яких було 6,5 кг вибухівки та 10 детонаторів, оголосили про підозру в незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї. А 14 листопада суд відправив їх під арешт.