Росія і Китай проведуть навчання: задіють кораблі, підводні човни і літаки

Сегодня 1
Росія і Китай проведуть навчання: задіють кораблі, підводні човни і літаки

Росія і Китай з 18 по 26 вересня проведуть військово-морські навчання "Морська взаємодія – 2017", в яких будуть задіяні 11 надводних кораблів, два підводні човни, два глибоководних рятувальних апарати, чотири протичовнові літаки і чотири корабельних вертольота, повідомляє Міноборони РФ.

Російські військові повідомляють, що в морській фазі навчань з боку РФ будуть задіяні великий протичовновий корабель "Адмірал Трібуц", корвет "Досконалий", рятувальне судно "Ігор Білоусов" з рятувальним глибоководним апаратом "АС-40" на боту і ракетний катер "Р 11". Китай на навчання виставить есмінець "Ши Цзячжуан", сторожовий корабель "Так Цин", корабель комплексного постачання "Дун Пінху", рятувальне судно пр. 926 "Чандао" з рятувальним глибоководним апаратом "Елар-7".

Як сил забезпечення до навчання залучаються малий протичовновий корабель "Радянська Гавань", дві дизель-електричні підводні човни, гідрографічне судно "Віктор Фалєєв" і морський буксир "МБ-93". Крім того в ході морської фази навчання буде проведено відпрацювання питань взаємодії з авіацією. У цьому елементі будуть задіяні два літаки Іл-38, два літаки Ту-142М3, вертоліт Ка-27ПС і вертоліт Ка-27 морської авіації Тихоокеанського флоту. Авіація ВМС Китаю буде представлена корабельними вертольотами Z-9C і Z-9D.

Міжнародне вчення "Морська взаємодія - 2017" пройде з 18 по 26 вересня 2017 року на базі Тихоокеанського флоту. Вчення включить в себе два етапи - берегову фазу і морську частину.

Нагадаємо, 14 вересня в Білорусі стартували навчання "Захід-2017", які завершаться 20 вересня. Росія задекларувала до 13 тисяч військовослужбовців, близько 70 літаків і вертольотів і 250 танків.