Єльченко розповів, як Росія намагається уникнути лави підсудних у Гаазі

5 канал
Єльченко розповів, як Росія намагається уникнути лави підсудних у Гаазі

6 грудня під час дебатів у Радбезі ООН представник делегації Росії знову промовив, що ситуація на сході України – це внутрішній конфлікт. Про це повідомляє "Укрінформ".

На таку репліку російського дипломата відреагував постпред України при РБ ООН Володимир Єльченко. Зокрема, він зауважив, що Росія таким чином "сподівається уникнути лави підсудних у Гаазі".

Утім, Єльченко додав, що злочини Росії в Україні "не мають терміну давності".

Крім того, під час власного виступу постпред України наголосив на необхідності притягнення до відповідальності всіх винних у злочинах під час військових конфліктів, у тому числі російської влади, яка розв'язала агресію проти України.

"Судове переслідування осіб, що несуть відповідальність за серйозні порушення міжнародного гуманітарного права, є чітким сигналом для винних в усіх конфліктах, що вони рано чи пізно будуть притягнуті до відповідальності", - відзначив український дипломат.

Він також додав, що українці мають надію на те, що "військові злочини, злочини проти людства та інші серйозні порушення прав людини, вчинені під час нинішньої збройної агресії Російської Федерації проти України, не залишаться безкарними, а правосуддя торжествуватиме".

Дивіться також фотогалерею за темою: