У Львові пропонують демонтувати незаконне будівництво «церкви» Московського патріархату

ВГОЛОС

Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Карбовник пропонує демонтувати незаконне будівництво «церкви» Московського патріархату.

Про це він заявив сьогодні, 7 грудня, під час сесії Львівської міськради, передає кореспондент «Вголосу».

«До мене неодноразово звертались мешканці вулиці Антоненка-Давидовича та проспекту Червоної Калини з інформацією про те, що на земельній ділянці комунальної власності на проспекті Червоної Калини, 89 самовільно зведено будівлю, у якій систематично проводять богослужіння представники Української православної церкви (Московського патріархату). Як було встановлено згідно з листом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові від 12.09.2017 року № 0006-4027 та листом виконавчого комітету Львівської міської ради від 14.08.2017 року № 4-2403-1903, релігійна громада УПЦ (МП) збудувала об'єкт нерухомого майна без будь-якої дозвільної документації, а земельну ділянку на пр. Червоної Калини, 89 самовільно захопила без жодних прав на землекористування», – пояснив Андрій Карбовник.

Депутат заявив, що є усі правові підстави для демонтажу самовільно збудованих об'єктів на цій ділянці та приведення самої ділянки до попереднього стану.

«Зважаючи на це, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу звернутись із позовом до суду загальної юрисдикції про демонтаж об'єкта самовільного будівництва на пр. Червоної Калини, 89 та приведення земельної ділянки до переднього стану. Забезпечити належний правовий супровід справи та виконання судових рішень, ухвалених в майбутньому позовному провадженні», – сказав Андрій Карбовник.

«Вголос»