"Ми будемо вмирати за Україну": на Майдані Незалежності розгорнули найбільший прапор Ічкерії – відео (Відео)

5 канал

Найбільший прапор Ічкерії розгорнули на Майдані Незалежності. У середмісті столиці зібралося кілька десятків людей. Про таке повідомляє "5 канал".

Розміри стяга 22 на 33 метри. Зі слів організаторів, це найбільший прапор Ічкерії у світі. Мета акції – продемонструвати солідарність чеченців з українським народом. Сюди прийшли, зокрема, й грузини та кримські татари, які воюють у лавах українського війська на Донбасі.

Хаджі Ахмад, боєць батальйону ім. Шейха Мансура, говорить: "Це найбільший прапор Ічкерії, которий розгорнули у вільній державі – Україні – Батьківщині, в якій мі живемо і радіємо. І ця країна дає нам дуже багато. І ми будемо вмирати за цю країну. І я вдячний українському народу за те, що вони нас підтримують".

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наголосив: "В тому, що ми переможемо - вже немає жодних сумнівів. Росія розпадеться і над територією сучасної російської імперії піднімуться десятки таких прапорів. Чеченські, Інгушські, татарські, башкірські, удмуртські. Це будуть незалежні держави свободолюбивих народів".