Глава Ростуризму заявив про приплив американських туристів з-за "антиросійської пропаганди"

Гордон
Глава Ростуризму заявив про приплив американських туристів з-за

У Росії протягом дев'яти місяців 2017 року в'їхало на 25% більше туристів зі США, ніж за аналогічний період 2016 року. Про це глава Ростуризму Олег Сафонов повідомив із посиланням на дані прикордонної служби ФСБ РФ в інтерв'ю газеті "Известия", яке опублікували 15 березня.

За його словами, інтерес американців підігріває "антиросійська пропаганда".

"Так часто трапляється. Їм розповідають небилиці про те, що відбувається в Росії, а в людей виникає бажання приїхати і на власні очі побачити. Західна пропагандистська кампанія, спрямована на дискредитацію Російської Федерації, як не дивно, працює на збільшення в'їзних потоків у нашу країну", – зазначив Сафонов.

Глава Ростуризму пояснив, що "через нав'язані неправдиві стереотипи і блокування в західних ЗМІ позитивної інформації про РФ" в американців "занижений поріг очікувань, тому виходить "WOW-ефект".

"Наші гості зі США із приємним подивом зустрічають у Росії доброзичливих людей, смачну їжу, гарні доглянуті вулиці, цікаві об'єкти туристичного показу, широкі можливості для відпочинку та доступні ціни. Вони бачать сучасну, мирну і розвинену країну", – заявив Сафонов.

У січні Державний департамент США попередив про небезпеку терактів та утисків американських громадян у РФ.