"Севілья" за чотири хвилини сенсаційно вибила "Манчестер Юнайтед" з Ліги чемпіонів

ТСН 1

Обидва голи у складі гостей провів футболіст, який вийшов на заміну.

Іспанська "Севілья" у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів несподівано переграла на виїзді англійський "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1.

Після нічиєї у першій зустрічі з рахунком 0:0, гості забезпечили собі потрібний результат впродовж чотирьох хвилин. Нападник "нервіонців" Віссам Бен-Йеддер, який з'явився на полі лише на 72-й хвилині матчу, вже через дві хвилини вивів свою команду вперед у грі проти грізних "червоних дияволів".

На 78-й хвилині гри "Севілья" подвоїла свою перевагу, і знову головним героєм став Бен-Йеддер, який оформив дубль та приніс таким чином своїй команді омріяний чвертьфінал Ліги чемпіонів. Зазначимо, що на рахунку Бен-Йеддера вже 8 забитих голів у 7 іграх Ліги чемпіонів.

Радість футболістів "Севільї"
Reuters

Єдине, на що спромоглися гості, так це на гол, який на 84-й хвилині провів форвард "манкуніанців" Ромелу Лукаку.

Таким чином, перегравши "Манчестер Юнайтед", "Севілья" зуміла вийти до 1/4 фіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи.