Постраждала у харківській ДТП після отримання 100 тис. грн відмовилися від претензій до Зайцевої

ТСН
Постраждала у харківській ДТП після отримання 100 тис. грн відмовилися від претензій до Зайцевої

Жанна Власенко відмовилася від участі в наступних судових засіданнях.

Іще одна потерпіла в резонансній харківській аварії відмовилася від претензій до Олени Зайцевої, "Лексус" якої вилетів на тротуар і вбив шістьох пішоходів у жовтні 2017 року. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоПотерпіла у харківській ДТП відмовилася від претензій до Олени Зайцевої

Жанна Власенко, яка на момент аварії була вагітною, кілька тижнів провела в медикаментозному сні. Лікарям вдалося врятувати життя їй та дитині. Сьогодні під час чергового судового засідання Жанна Власенко відмовилась від претензій до водійки "Лексуса", оскільки вже отримала від родини Зайцевої добровільне відшкодування у розмірі 100 тисяч гривень.

Потерпіла у харківській ДТП відмовилася від претензій до Олени Зайцевої

Жанна Власенко, яка на момент аварії була вагітною, - одна з п'яти потерпілих. Кілька тижнів вона провела в медикаментозному сні. Лікарям вдалося врятувати життя і їй, і дитині.

Читайте також: Кривава ДТП у Харкові: Зайцева не мала при собі водійських прав - патрульний

Сьогодні під час чергового судового засідання Жанна Власенко відмовилася від претензій до водійки "Лексуса", окільки вже отримала від родини Зайцевої добровільне відшкодування в розмірі 100-та тисяч гривень.

Натомість, Власенко вимагає відшкодування в сто тисяч від другого учасника аварії - Геннадія Дронова. Одночасно Жанна Власенко відмовилася від участі в наступних судових засіданнях.

Читайте також: ДТП у Харкові: Зайцева розповіла, як її Lexus понесло на людей