США показали ескадрений міноносець майбутнього

Сегодня
США показали ескадрений міноносець майбутнього

Другий американський есмінець типу Zumwalt, який отримав назву USS Michael Monsoor (DDG 1001), спущений на воду.

Про це повідомляє Navy Recognition.

Есмінець майбутнього 5 грудня зійшов з верфі Bath Iron Works в місті Бат, штат Мен, і направляється в Атлантичний океан для проведення випробувань. ВМС США повинні прийняти USS Michael Monsoor в 2018 році.

Всі кораблі типу Zumwalt працюють виключно на електриці. Перший Zumwalt (DDG-1000) був спущений на воду 29 жовтня 2013 року.

Есмінці типу Zumwalt при довжині 183 метра і водотоннажність 14,7 тисячі тонн розвивають швидкість до 30 вузлів. Кожен корабель планується озброїти 20 пусковими установками MK 57 VLS на 80 ракет, двома 155-міліметровими гарматами і двома зенітними знаряддями Mk 110 калібру 57 міліметрів. На Zumwalt можуть базуватися один вертоліт Sikorsky SH-60 Sea Hawk і три безпілотника MQ-8 Fire Scout.

Нагадаємо, недавно військово-морські сили України провели спільні тренування типу PASSEX з есмінцем ВМС США "Джеймс Вільямс".

Раніше Есмінець США ВМС "Фіцджеральд" зіткнувся з торговим судном біля узбережжя Японії.

Також уламки американського важкого крейсера "Індіанаполіс" виявлені в Тихому океані через 72 роки після того, як корабель був затоплений японським підводним човном.