Як українські вишиванки підкорюють світ (ФОТО)

Експрес 1
Як українські вишиванки підкорюють світ (ФОТО)

Ми неодноразово вже писали про те, що українські вишиванки та аксесуари здобувають собі популярність в усьому світі. І це - доконаний факт. Варто лише поглянути на світлини популярних світових зірок моди та кінематографу. Що СВІТUA й пропонує вам зробити.

Клаудія Шиффер

У жовтні ми писали про те, що всесвітньо відома модель на Тижні моди у Парижі надала перевагу українському бренду March11.

Фото: march11.us.

Кронпринцеса Данії Мері

До слова, український бренд March11 прийшовся до смаку й особі королівської крові. Так, у травні цього року ми повідомляли про те, що данську принцесу Мері помітили у вишиванці саме цих виробників.

Фото: Royaltyspeaking.

Демі Мур

Відома голлівудська акторка вже неодноразово потрапляла на шпальти нашого видання. Адже красуня не лише виходила у світ в сукні від української дизайнерки Віти Кін, але й навіть знялася у вишиванці від тієї ж дизайнерки в новому фільмі "Сліпець".

Фото: vitakin_originals.

Алісія Вікандер

До слова, сукню від Віти Кін, у якій Демі Мур знялася в новій стрічці, приміряла на себе й модель Алісія Вікандер.

Фото: lux.fm.

Діта фон Тіз

Варто відзначити, що стилізовані вишивані сукні від української дизайнерки Віти Кін користуються надзвичайною популярністю в зірок американського шоу-бізнесу. На початку вересня у легкій вишитій суконці помітили й королеву бурлеску Діту фон Тіз.

Фото з архіву.

Мелані Тьєррі

За повідомленням Радіо Свобода, бренд Віта Кін обрала для себе й французька актриса Мелані Тьєррі, яка вдягла українську вишиту сукню на Каннському кінофестивалі-2016.

Фото: vitakin_originals.

Річард Бренсон

Радіо Свобода також помітила в українській вишитій сорочці й засновника компанії Virgin, мільярдера та філантропа Річарда Бренсона.

Фото: svitsketv.

Канадські політики

І звісно ми не могли обділити увагою чудовий флешмоб, влаштований нещодавно канадським урядом - #UkrainianDayontheHill. Учасниками цього флешмобу стали десятки політиків країни на різних рівнях. Проте найбільше уваги ЗМІ привернув до себе міністр оборони Канади Харджит Саджан, адже він ще й зробив україномовний допис на своєму аккаунті в Twitter.

Фото: Харджит Саджан.

Головне фото: lindaramone.