Маск розповів деталі про швидкий та дешевий громадський транспорт від The Boring Company

Канал 24
Маск розповів деталі про швидкий та дешевий громадський транспорт від The Boring Company

Про це повідомляє "Економічна правда".

Читайте також: Google представила штучний інтелект, якого не відрізнити від людини: запис

Маск спільно з своєю The Boring Company будує під Лос-Анджелесом високошвидкісну підземну магістраль Loop, яку планують запустити поряд із метрополітеном. За словами підприємця, новий транспорт дозволить жителям міста подорожувати від центру міста до аеропорту всього за 8 хвилин. Варто зазначити, що одна капсула Loop вміщує до 16 осіб, квиток на неї обійдеться всього в 1 долар. На тестах капсули розганялися до декількох сотень кілометрів на годину, а їх середня швидкість складе близько 240 кілометрів на годину.

Метрополітен Лос-Анджелеса незабаром пообіцяв опублікувати подробиці партнерства з компанією Маска. А зараз The Boring Company в процесі узгодження першого тунелю під Лос-Анджелесом. Цей проект повинен стати першим кроком до 60-мильної тунельної мережі по всьому місту.

За словами директора компанії Стіва Девіса, тунель з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско, наприклад, може бути побудований за кілька тижнів,

Читайте також: Вчені навчили робота одягати хворих: відео

Разом з Маском і Девісом в ході зустрічі на сцені перебував равлик The Boring Company на ім'я Гері. За словами Маска, одна з цілей його компанії – бурити тунелі з такою ж швидкістю, з якою переміщається равлик.