Ні про яку анексію Криму говорити не можна, це неправильно, тому не може йтися і про компенсацію, - Пєсков про заяву Земана

Цензор.НЕТ
Ні про яку анексію Криму говорити не можна, це неправильно, тому не може йтися і про компенсацію, - Пєсков про заяву Земана

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Спікер Держдуми РФ про компенсацію за окупацію Криму: "Яка торгівля? В Україні було безвладдя"

"Ні в юридичному, ні у фактологічному плані ні про яку анексію, звичайно, говорити не можна, це неправильно. Відповідно, не може йтися ні про яку компенсацію (...) Тому саме формулювання про те, що подібні дії можуть урегульовуватись якимось викупом, вони, з нашої точки зору, звичайно, не зовсім правильні, точніше кажучи: зовсім неправильні", - сказав Пєсков.
Пєсков нагадав основну версію російських окупантів, що рішення про вихід з України прийняла нібито легітимна Верховна рада Криму, після чого і було ухвалено рішення про анексію півострова Росією.
Також читайте: "Це, звичайно, маразм, коли президент певної країни не презентує її позицію", - Клімкін про заяву Земана щодо Криму
Також Пєсков назвав слова Земана про Крим частиною загальноєвропейської дискусії.
"Ідеться про, скажімо так, внутрішньоєвропейську дискусію. Ми, звичайно, дуже поважаємо авторитетного європейського політика Земана, в якого, як ви знаєте, давні добрі відносини з президентом Путіним, це перше", - сказав він.
Також Пєсков додав: "Друге: так, ми спостерігаємо за внутрішньоєвропейською дискусією, яка ведеться в зв'язку з цим, і в тому числі звернули увагу на нещодавню заяву президента Земана".
10 жовтня президент Чехії Мілош Земан, виступаючи на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, заявив, що анексія Криму Росією - це "faît accompli", тобто доконаний факт, і, на його особисту думку, "могла б бути можлива певна компенсація за Крим у фінансовій формі або в натуральній формі - нафтою чи газом ". А свою промову в ПАРЄ він присвятив необхідності, на його думку, скасувати чинні санкції ЄС щодо Росії через її агресію проти України, назвавши їх "неефективними".