Народні депутати підвищили собі зарплату заднім числом

Дзеркало Тижня 3
Народні депутати підвищили собі зарплату заднім числом

Базова зарплата депутата складе 17,6 тис. грн. Крім того, будуть виплачуватися міністерські надбавки.

Верховна Рада схвалила постанову про встановлення зарплати народних депутатів на рівні міністрів. Постанова №7172 підтримав 235 народних депутатів.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття та застосовується з 1 жовтня 2017 року.

"Встановити розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету міністрів України, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року", - йдеться в документі.

У постанові передбачено, що народним депутатам виплачуються надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабміну.

Загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України встановлено в розмірі 25 прожиткових мінімумів.

Посадові оклади народних депутатів України визначаються у прожиткових мінімумах, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року, у таких розмірах: голова Верховної Ради - 12,0; перший заступник голови Верховної Ради - 11,5; заступник голови Верховної Ради - 11,0; голова комітету Верховної Ради, Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, керівник депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді - 10,5; перший заступник, заступник голови комітету Верховної Ради, Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, секретар комітету Верховної Ради, Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, заступник керівника депутатської фракції (депутатської групи), голова підкомітету комітету - 10,3; член комітету - 10,0.

Читайте також: Порошенко пропонує підвищити мінімальну зарплату до 4100 грн

З 1 грудня 2017 року прожитковий мінімум для працездатних осіб виріс на 78 грн - до 1 762 грн.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter