Ще троє футболістів збірної Італії завершили міжнародну кар'єру після невиходу на ЧС-2018

ТСН 3

            Ще троє футболістів збірної Італії завершили міжнародну кар'єру після невиходу на ЧС-2018

Гравці залишился розчарованими після поразки від Швеції.

Футболісти збірної Італії оголосили про завершення виступів у складі національної команди.

Джорджо К'єлліні, Даніель де Россі та Андреа Барцал'ї вирішили повісити бутси на цвях після того, як "скуадра адзурра" програла збірній Швеції та не зуміла потрапити на чемпіонат світу, який у 2018 році прийме Росія.

"Це був дуже важливий матч і величезне розчарування в моїй кар'єрі. Ми не потрапили на чемпіонат світу і мені доводиться залишати команду саме таким чином. Це дуже боляче", - цитує слова Барцаль'ї Gianlucadimarzio.com.

"Це моя остання гра за Італію. У нас багато молодих хлопців, яким протягом наступних років знадобиться любов і підтримка уболівальників. Це довгий шлях вперед і після такого падіння їм належить багато чого зробити", - цитує К'єлліні Football Italia.

Читайте також: Буффон ледь стримав сльози під час інтерв'ю після невиходу збірної Італії на ЧС-2018

Якщо Барцал'ї та К'єлліні вийшли на цю гру у стартовому складі, то де Россі на полі так і не з'явився. Нагадаємо, що Барцал'ї та де Россі є чемпіонами світу 2006 року. К'єлліні, у свою чергу, є віце-чемпіоном Європи 2012 року.

Раніше про завершення виступів у збірній оголосив легендарний голкіпер італійців Джанлуїджі Буффон. ЧС-2018 пройде з 14-го червня по 15 липня 2018 року.