"СБУ не має наміру перешкоджати діяльності "Української правди", - Гітлянська

Цензор.НЕТ
Як передає Цензор.НЕТ, речниця СБУ Олена Гітлянська повідомила про те, за якою статтею кваліфіковано слідство, у зв'язку з яким учора співробітники СБУ прийшли в офіс інтернет-видання "Українська Правда".
"Слідчий відділ Головного управління СБ України в Києві та області здійснює досудове розслідування за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 328 (розголошення державної таємниці) Кримінального кодексу України, - йдеться в повідомленні. - Кримінальне провадження зареєстровано за фактом розголошення посадовими особами одного з органів державної влади України відомостей, які містять державну таємницю. Матеріал із такою інформацією було опубліковано 24.01.2017 на сторінках інтернет-видання "Українська правда".
Наголошують, що суб'єктом цього злочину є посадова особа - носій державної таємниці. Служба безпеки України не має на меті перешкоджати діяльності інтернет-видання "Українська правда" та його журналістам.
Також читайте: СБУ обшукує будинок голови київського обласного осередку "Батьківщини" Бондарєва в рамках справи про шахрайство, - Гітлянська