ОБСЄ зафіксувала в Луганську кілька зенітних ракетних комплексів

Експрес 2
ОБСЄ зафіксувала в Луганську кілька зенітних ракетних комплексів
Спостережна місія ОБСЄ зафіксувала в окупованому терористами Луганську шість зенітних ракетних комплексів. Про це йдеться у звіті місії від 12 серпня.
"У непідконтрольних урядові районах СММ зафіксувала 6 зенітних ракетних комплексів (9К35 "Стріла-10", 120 мм), що рухалися в південно-західному напрямку на південно-східній околиці Луганська, що є порушенням відповідних ліній відведення, і в окупованому Луганську", - йдеться у повідомленні.
Спостерігачі місії заявляють і про наявність у місті бойових броньованих машин і зенітної установки. Крім того, в зоні безпеки вони чули дрон.
У звіті також зазначається, що 10 серпня у непідконтрольних Україні районах місія ОБСЄ зафіксувала зенітну установку (ЗУ-23), встановлену на вантажівку військового типу посеред 9 інших вантажівок військового типу, усі вони були тентовані та рухалися на південно-східній околиці Луганська.
У підконтрольних урядові районах члени патруля СММ бачили 2 БРДМ-2 неподалік Попасної (одна стояла, а друга рухалася на схід), а 11 серпня — 2 БРДМ-2, що рухалися у східному напрямку поблизу с. Карлівка (25 км на північний захід від Донецька).
Нагадаємо, у штабі АТО повідомляють про загострення ситуації. Ворог 17 разів відкривав вогонь в бік укріплень українських бійців. Найбільш гаряче було на Луганщині.