Турчинов: Янукович був маріонеткою РФ, якого використовували, щоб прикрити військове вторгнення і окупації окремих регіонів України

Гордон 1
Турчинов: Янукович був маріонеткою РФ, якого використовували, щоб прикрити військове вторгнення і окупації окремих регіонів України

Колишнього президента України Віктора Януковича Росія використовувала для агресії щодо України. Про це на процесі у справі про держзраду Януковича в Оболонському райсуді Києва заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"Янукович був маріонеткою Російської Федерації, яку вони використовували для того, щоб прикрити своє військове вторгнення й окупацію окремих регіонів України своїми військами... Для цього вони його тримали біля себе, для цього вони змусили його або він так ініціював сам. Я ж не знаю, може, він добровільно, із великою радістю співпрацював із ними проти власної країни", – сказав він.

Турчинов заявив, що для цього Янукович підписав і заяву-звернення до президента РФ Володимира Путіна щодо введення російських військ в Україну.

Звернення секретаря РНБО було адресоване адвокату Януковича Віталію Сердюку.

В Оболонському суді Києва триває розгляд справи за обвинуваченням Януковича в державній зраді, пособництві у веденні війни і посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України, що призвело до загибелі людей.