Поліція розповіла, як активно люди відвідують окупований Крим

Сегодня
Поліція розповіла, як активно люди відвідують окупований Крим

Протягом минулого року лінію розмежування між материковою Україною і окупованих Кримом перетнули понад 2,5 мільйона чоловік і більше 410 000 транспортних засобів. Такі дані були озвучені 13 січня на оперативній нараді під головуванням першого заступника голови Нацполіціі В'ячеслава Аброськіна.

У зв'язку з цим українські силовики вирішили активізувати зусилля з протидії кримінальним елементам.

"Зокрема, мова йде про виявлення злочинів, скоєних стосовно громадян України на території півострова. Також мова йде про виявлення і затримання осіб, правоохоронні органи України розшукують за скоєння злочинів проти основ національної безпеки України", – відзначили учасники наради.

Окрему увагу силовики мають намір приділити роботі із затримання зловмисників, які прибувають в Україну для здійснення тяжких і особливо тяжких злочинів, а також диверсійних актів. Крім того, українські правоохоронці фіксують випадки викрадення транспорту, який зникає на території Криму і знаходиться там.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомили, що новий, другий дивізіон зенітно-ракетного комплексу С-400, дислокований Росією в включеному Севастополі, повинен "контролювати повітряний простір над Чонгар і Вірменському" біля материкової України.

У Кремлі заявили, що у Росії є "повне суверенне право" розгортати зенітно-ракетні комплекси С-400 в окупованому Криму для "забезпечення безпеки".

Як відомо, в кінці жовтня міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що Росія підсилює військове угрупування на кордоні з Україною.