Дражнять, хочуть "спробувати на зуб": бійці АТО про ворожу тактику поблизу Малинового (Відео)

5 канал 3
Дражнять, хочуть

Про ситуацію на передовій та ворожі провокації, на які, згідно Мінську, відповідати майже нічим - далі у сюжеті кореспондента "5 каналу".

"Інший берег – це вже не наша територія. Бойовики здебільшого перебувають на кілометр від нас. Патрулюють територію, прилітають з тієї сторони "гостинці". ВОГ-25 прилітає, а так насамперед стрілецька зброя – автомати, кулемети", - розповідає військовий Анатолій.

Боєць показує пагорб, де окопався ворог. Каже: там бойовики лише чергують. Самі ж розмістилися неподалік у дачному селищі.

"Спускаються з села на свої позиції. Вже зі стаціонарних позицій підходять ближче до нас - під покровом ночі. І, користуючись складками місцевості, а також лісом, намагаються подражнити нас, "спробувати на зуб". Що ми будемо робити у відповідь на їхні провокації, і хочуть, аби ми показали себе, що ось, хлопці, ми тут!" – пояснюють військові ЗСУ.

Сіверський Донець – це те, що забезпечує поблизу Малинового відносний спокій. Бойовики не намагаються його форсувати, однак впритул підходять до іншого берега річки і звідти здійснюють провокації.

Днями проросійські найманці обстріляли опорний пункт із підствольних гранатометів. А от найефективніша зброя, яку можна використати як відповідь бойовикам в умовах Мінських угод, - це великокаліберний кулемет. Вогонь бійці АТО відкривають лише коли є пряма загроза життю.

"Вогонь вони припиняти не збираються, адже російської техніки прибуває все більше і більше", - каже військовий ЗСУ Юрій.

Бійці також розповідають: нині моральний дух бойовиків украй низький.

"Залишилися ті, які багато "накосячили" з самого початку, тож їм немає куди відступати. Вони будуть до кінця!" – упевнений армієць Назар.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: